Sitemizin Özellikleri

Sitemizin Kuruluş Amacı;

Millî, Manevî, Tarihî ve Kültürel Değerleri Yaşatmak, Geliştirmek, Yaymak, Tanıtmak, Değerlendirmek, Benimsetmek ve Sahip Çıkmak,

Birlik, Beraberlik ve Bütünlüğümüzü En Üst Seviyelere Çıkarmak,

Tarihi ve Kültürel Değerlerimizin Tahribini ve Yok Edilmesini Önlemek,

Özellikle Kültürel Yozlaşmanın Hat Safhalara Ulaştığı Günümüzde, Türk Gelenek ve Göreneklerini Yaşatmak, Uzak ve Yakın Geçmişimize Ait Yörük Kültürünü Canlandırmak, Yeni Kuşaklarımıza Tanıtmak, Bir Nebze Olsun Öğrenip Hatırlamalarını Sağlamak, Yine Yozlaşmanın Önüne Geçmek Amacıyla Bize Ait Olanları Paylaşmak ve Kaynaşmak,

Köyümüze Ait Turizm Değerlerini Ön Plana Çıkararak Ülke Ekonomisine Olumlu Katkı Sağlayacak Şekilde Hazırlamak,

Köyümüzde Üretilen Her Çeşit Ürünün Pazarlanması, Teşvik ve Desteklenmesi İçin Gerekli Önlemleri Almak,

Bu Kapsamda; Başta Kültür ve Turizm Konuları Olmak Üzere Her Türlü Ürünlerimizin Tanıtımı, Benimsenmesi ve Marka Değeri Oluşturulması İçin Çalışmalar Yaparak, İlgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarını, Yerel Yönetimleri, Sivil Toplum Kuruluşlarını ve Özel Sektörü Yönlendirme ve Bu Kuruluşlarla İşbirliğinde Bulunma, İletişimi Geliştirme ve İşbirliğini Artırma Amacını Taşımaktadır

Sitemizin Başlıca Özellikleri ;

Sitemiz Tarih & Kültür, Haberler, Televizyon ve Fotoğraflar Kategorilerinden Oluşmaktadır. Her Kategori Altında Araştırma Konularımız, Çeşitli Konularda Yazılarımız ve En Güzel Görsellerimiz Mevcuttur.

3 Boyutlu Panorama Görseller, Çeşitli Kitap-Makale-Tez-Dergileri Okuma, Anket, Köyümüze Ait (5) Günlük Hava Durumu Özellikleri de Mevcuttur.

Üyelerimiz Sizden Gelenler Bölümünde  Yayınlanmak Üzere Blog’tan Yazı, Resim, Video, Ses Kayıtları vs. Paylaşım Yapabilmektedir.

Köyümüze Ait Youtebe Kanalımız Mevcut Olup Tüm Video ve Kayıtlarımız Burada Yayınlanmaktadır.

Duyurular Bölümü ile  Anlık Olaylar, Düğünlerimiz, Vefat Haberlerimiz, Köyümüzde Yapılması Planlanan Tüm Faaliyetleri Ziyaretçilerimizin Öğrenmesi Amaçlanmaktadır.

Ziyaretçilerin Özellikleri ;

Sitemizin Sağ Alt Köşesinde Bulunan Sohbet Butonundan Çevrim İçi (Online)  Olan Üyelerimiz Kendi Aralarında  Sadece Kendileri Görecek  Şekilde Anlık Mesajlaşma Yapabilmektedir. (Facebook-WhatsApp-Instagram-Mesenger-Tiwitter’de Olduğu Gibi)

Aynı Şekilde Profil Bölümünde; Grup Oluşturma, Arkadaş Olma, Mesaj Gönderme, Online Olanı Görme, Paylaşımda Bulunma, Gruptaki Arkadaşlarının Paylaştıklarını Görme, Ayrıca Kişisel Profil Düzenleme Özellikleri Vardır.

Üyelerimiz Tarafından Ziyaret Ettiği Her Kategori veya Yazılarımızın Alt Kısımlarında Bulunan Yorum Bölümünden Yorum ve Öneri Yapılabilmektedir.

Site Güvenliği ve Geliştirme Algoritmaları ;

Sitemizde Güvenlik İçin (3) Ayrı Algoritma Uygulanmaktadır. Ayrıca (51) Algoritma Tarafından Desteklenmektedir. (38) Algoritma Aktiftir, (13) Algoritma Pasiftir, Pasif Algoritmalar Gerekli Görüldüğü Zaman Kullanım İçin Hazırda Bekletilmektedir. Sitemizde Güvenlik Ön Planda Tutulmaktadır.

Sitemizin Güvenliği İçin Ayrıca Şifreleme Protokolü Olan Http(S) uygulanmaktadır.

Görüş ve Önerileriniz Bizim İçin Çok Değerlidir. Saygılarımızla

Site Geliştiricisi;

Tasarım – Düzenleme – Kodlama
Yazar-Blogger

Video Editörü

Mehmet KOCAKERİMOĞLU
İbrahim KOCAKERİMOĞLU

Hasan KOCAKERİMOĞLU

https://www.akkecili.com

 

 

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Sitemizin Özellikleri"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
error: İçeriği kopyalayamazsın!
İçerik AKKECİLİ.COM telif hakkıyla korunuyor.